Erkeklerde tüy sorunu

998
Erkeklerde kıllardan kurtulma, erkeklerde kıllanmanın sebepleri,erkeklerde kıllanma ne zaman biter tüm sorularınızın cevabı neydek.com'da!

Erkekler de ergenlik döneminde başlayan kıllanma sorunu ilerleyen yaşlarda çoğalarak rahatsız edici bir hal almaya başlıyor. Kıllanma erkek ve kadınlar da farklı olarak gözüküyor. Erkekler de göğüs, bacak, karın, sırt, omuz gibi neredeyse vücudun her bölgesin de kıllanma oluyor. Bu kıllanmalar erkekleri birçok konuda rahatsız ediyor cinsel hayatından tutalım bir denize gittiğinde üzerini çıkartmasına kadar etkiliyor. Erkek olsun kadın olsun iki cins açısından da sıkıntılı bir durum olarak görünüyor buda içe kapanıklılık, utangaçlık, depresyon gibi bir sürü konuya yol açıyor. Örneğin sporcularda kas görünümüne kötü bir izlenim bıraktığı için sporcular genellikle istenmeyen tüylerden kurtulmanın peşindedirler. Bu yüzden temizlenmeleri bir hayli gerekli oluyor. Kasların gelişimini de olumsuz etkilediği yönünde söylemler oluyor lakin tıp dünyası bu konuda kesin bir bilgi veremiyor. Bu sorunların yanında aşırı tüy kıl dönmesine kadar yol açabiliyor. Fakat ülkemizde alışılagelmiş bir durum olduğundan aşırı tüylenmeler göz ardı ediliyor. Ne olacak canım erkek dediğin kıllı olur gibi deyimler kullanılıyor fakat bu doğru değildir aşırı tüylenme kesinlikle bir sorundur.

ERKEKLERDE TÜY SORUNU ÇÖZÜMÜ
Tüyleri temizlemek için günümüz de birçok yöntem geliştirildi. Bazı erkekler küçüklüğünden beri aldığından dolayı vücutlar için tasarlanmış makineler ile kendileri temizler veya aktarlar da satılan hamam otu, eczane de satılan tüy dökücüler biraz daha cesaretli olanlar ağda yardımı ile tüylerini almaktadırlar. Bunlar ile uğraşmak istemeyip kalıcı çözüm üretmek isteyenler ise lazer epilasyon yöntemine başvuruyorlar. Bu yöntem sonsuza dek kıllardan kurtulacağınızı söylüyor. Elektronik aletler ile alındığı için  tüy köklerine kadar girerek dalgalanma ile alıyor. Bu yöntem ABD’de bile kullanılır. Kalıcı tüy dökümü olarak adlandırılır. Tabi bunun da yanık izleri bırakma gibi riskleri olacaktır. Bunun için epilasyon merkezini tanınmış bilinen bir yer olarak seçin araştırmadan her yere gitmeyin. Peki

Köp propecia Receptfritt

, tüyler tamamen gidiyor mu diye soracak olursanız bunun için kesin bir şey söylenemez.  Kendisini toparlayan tüyler tekrar çıkabiliyor. Tedaviniz bittikten sonra 6 – 7 ayda bir bakc up seanslarına gitmenizi de öneririz. Nereyi seçerseniz seçin merkezi reklamlara göre ve fiyata göre seçmeyin.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz