Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaSağlıkGözaltı morlukları için evde çözüm

Gözaltı morlukları için evde çözüm

Gözaltı morlukları genel olarak genetik problemlerden dolayı oluştuğu görülmektedir. Ayrıca uykusuzluk gibi nedenlerden dolayı da gözatlarınızda mor halkalar oluşabilmektedir ve bu morluklar yüzünüze oldukça yorgun bir ifade katmaktadır.

Gözaltı Morlukları Evde Tedavi

 Gözaltı morluklarından doğal maskelerle kurtulabilmeniz mümkündür. Gözaltı morlukları için en etkili alternatif süttür. Gözaltı morlukları için süt maskesi hazırlarken ihtiyacınız olan şeyler süt ve beyaz ekmek içidir. Beyaz ekmeği süt ile iyice ıslatarak 5 dakika bekleyin ve ardından elde ettiğiniz bu karışımı gözaltı morluklarınızın üstünde bir süre bekletmeniz gerekir. Bu maskeyi gözaltı morluklarınızın üstünde 15-20 dakika boyunca bekletmeniz sizin için yeterli olacaktır. Ardından ılık su ile yüzünüzü yıkayabilirsiniz.

Gözaltı Morluklarından Nasıl Kaçınılır?

Gözaltı morluğunun sebepleri arasında en önemli sebep göz sağlığıdır. Fazla uyku

http://sv-edesheim.de/db/kaufen/index.html%3Fp=3192.html

, uykusuzluk, göz içerisinde alerji, kullanılan miyop, hipermetrop ve de estetik amaçlı lenslerin göze vermiş olduğu hasarlar sebepler arasında rahatlık ile gösterilebilmektedir. Bundan ötürü göz sağlığınıza dikkat etmeniz, göz altı morluklarınıza ana çözüm olarak gösterilebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Başlıklar