Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaEkonomiMeta'dan Facebook ve Instagram güncellemeleri: Hesap değiştirmeyi test ediyor

Meta’dan Facebook ve Instagram güncellemeleri: Hesap değiştirmeyi test ediyor

Meta, Facebook ve Instagram’daki kişilerin birden fazla hesap ve profile erişmesini, oluşturmasını ve bunlar arasında gezinmesini kolaylaştıracak yeni özellikleri duyurdu . Yeni özellikler arasında yeni bir profil değiştirme arayüzü ve yeni kayıt ve hesap oturum açma akışları yer alıyor.

Facebook ve Instagram aynı Hesap Merkezine eklenirse, kullanıcılar bunlar arasında kolayca geçiş yapabilecek. Ayrıca, yeni profil değiştirme arayüzü sayesinde kullanıcılar artık Facebook ve Instagram profillerini tek bir yerden görüntüleyebilir.

Ayrıca, her profil için bildirimler uygun bir yerde görünecek ve Facebook ve Instagram’da neler olup bittiğini takip etmeyi kolaylaştıracak.

Yeni hesap kaydı ve oturum açma akışı, kullanıcıların daha kolay oturum açmasına ve yeni Facebook ve Instagram hesapları oluşturmasına olanak tanıyacak.

Yeni Facebook veya Instagram kullanıcıları bir hesaba kaydolabilir ve ardından bu hesabı kullanarak ek hesaplara kaydolabilir. Ve her iki hesap da aynı Hesap Merkezinde olduğundan, hem Facebook hem de Instagram hesapları olan kullanıcılar artık bir uygulamadaki kimlik bilgilerini kullanarak diğer uygulamaya kolayca erişebilir.

İnsanlar, mevcut hesaplarıyla yeni bir hesap oluşturulduğunda ve Hesap Merkezlerine bir hesap eklendiğinde de bilgilendirilecektir. Kullanıcılar artık profil değiştirme deneyiminde hangi profillerin görüneceğini ve bu yeni özellikler kullanılarak hangi hesapların birbirine bağlanabileceğini kontrol edebilir.

Meta, bu yeni deneyimi küresel olarak iOS ve Android’de test ediyor. Yakında daha geniş bir sunum bekleyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Başlıklar