Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaRüya TabirleriRüyada karga görmek nedir? (Ölüme karşı bir uyarı)

Rüyada karga görmek nedir? (Ölüme karşı bir uyarı)

Geleneksel olarak, karga hakkındaki rüya, bilgeliği veya kurnazlığı sembolize ettiği için ölüme karşı bir uyarıdır.

Eğer bir kocaysanız, karga ile ilgili rüya, yakın zamanda şanssızlık ve olası bir felaket anlamına gelir.

Rüyada karga görmek, çocuğunuzun hastalanabileceği anlamına gelir ve size dikkatli olmanızı hatırlatır.

Evli olmayan bir erkekseniz, karga ile ilgili rüya, sevgilinizden ayrıldığınız için kalbinizin kırıldığını gösterir.

Evlenmemiş bir kadınsanız, karga ile ilgili rüya, hasta bir adamla evlenebileceğinizi gösterir.

Eğer bir iş adamıysanız, karga ile ilgili rüya, art arda başarısızlıklar ve kayıplar yaşayabileceğiniz ve hatta iflas edebileceğiniz anlamına gelir. Bir kuzgun yakalamayı hayal etmek, rakibinizi yenebileceğiniz anlamına gelir. Rüyada karga dövmek, sürekli olarak iyi haberler alacağınıza ve kötü şanstan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada karga ölüsü görmek , kötü günlerinizin bittiği ve güzel günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Kara karga

hakkında rüya görmek , bir talihsizlik alametidir ve başkaları tarafından kolayca etkilenebileceğinizi ve beklenmedik kişisel mali kayıplara maruz kalabileceğinizi gösterir, bu nedenle yakın zamanda dışarı çıksanız iyi olur. Uçan kargaları hayal etmek, her yönden rakiplerle yüzleşmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada bir karganın başınızın üzerinden uçtuğunu veya omzunuza veya vücudunuza konduğunu görmek, uğursuzdur ve ciddi bir hastalığa yakalanabileceğiniz, hatta kritik bir şekilde hastalanabileceğiniz için kendinize iyi bakmanızı hatırlatır. Dairelerde uçan bir karga hakkında rüya görmek kişilerarası ilişkilerde sıkıntıya işarettir. Arkadaşlarını memnun edemeyecek kadar gururlu olabilirsin ve onlar da seni terk etmek istiyor. Daha iyi şansa sahip olmak istiyorsanız alçakgönüllü olmaya çalışın. Gagalama ile ilgili rüya , son zamanlarda kötü şansa işaret ediyor. Etraftaki insanlar mesafe koyduğunuzu düşünürler ve aşırı şüpheniz onları uzaklaştırır. Yani, bu kötü bir alamet. Ya da bir başkasının etkisinde kalarak mülkünüzü yanlış tahsis edersiniz. Genç bir erkekseniz, rüya kötü niyetli bir kadın tarafından tuzağa düşürüleceğinizi gösterir. Ağaçta karga görmek, bir süre açlık ve yoksulluk çekebileceğinizi düşündürdüğü için uğursuzdur. Rüyada evinde karga görmek hayırlıdır. Bu, tüm acılardan sonra ödüllendirileceğiniz ve başarı, uzun ömür ve huzurun tadını çıkaracağınız anlamına gelir.

Rüyada kafanıza karga konması, tamamen yatalak olabileceğiniz için formda kalmanızı hatırlatır.

Bir karganın dışkıyı gagaladığını görmek, size yoksulluktan ders almanızı ve kötü alışkanlıklardan kurtulmanızı hatırlatır. Ağzında bir şeyle sahanıza inen bir karga hakkındaki rüya , başınıza bir felaket gelebileceğini gösterir. Bir gezgin iseniz , yoldaki kargaların rüyası , bir araba kazasıyla karşılaşabileceğinizi gösterir. Rüyada karga tüyü görmek kötü bir işarettir ve kötü şans anlamına gelir. Arkadaşlarınız, mesafe duygusu ve aşırı şüpheniz nedeniyle sizi terk edebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Başlıklar