Alışmanız gereken bazı Google Pixel 7 sorunları

175
Alışmanız gereken bazı Google Pixel 7 sorunları
Alışmanız gereken bazı Google Pixel 7 sorunları

Google Pixel 7 piyasaya sürüldü ve şirketin zamanla çözdüğü, bazıları küçük ve bazıları büyük olan bazı sorunlar yaşadı. Ancak, Google telefonlarında normal davranış olarak kabul etmeniz ve bunlarla hayatınıza devam etmeniz gereken bazı sorunlar vardır. Ana kameranın OIS için küçük yatakları vardır ve bunlar, telefonların salladığınızda modül noktasından garip bir “çıtırtı” çıkarmasının nedenidir. Bu gürültü tamamen normal kabul edilir.

Ekran altı parmak izi tarayıcıları ve ultrasonik sistemler ilk çıktığında gördüğümüz gibi, ekran koruyucular cihazın kilidini açarken bazı sorunlar yarattı. Bu, bazı üreticiler tarafından düzeltildi, ancak Google Pixel 7’de bu, sahiplerinin birlikte yaşamayı öğrenmesi gereken bir sorundur ve ekstra ekran koruması istiyorlarsa, çalışan sertifikalı bir ekran koruyucu için önemli bir miktar ödemeleri gerekir. parmak izi tarayıcısı.

Mobil ekranlarda farklı yoğunluk derecelerinde renklendirme gördük ve gördük, ancak Google Pixel 7’de bu bir sorun değil, kült haline gelen bir alışkanlık. Birisi ekranına belirli bir açıyla baktığında, özellikle de kavisli bir ekrana sahip olan Pro’da renkleri görüyor. Ne yazık ki, yazılım düzeyinde yapılabilecek hiçbir şey yok, bu nedenle Pixel 7’niz varsa katlanmanız gereken bir şey daha var.

Otomatik parlaklık ayarı, en azından kutudan çıkar çıkmaz olması gerektiği gibi çalışmıyor. Tam olarak bir sorun değil, Google Pixel 7’nin sahip olduğu ve hakim olan koşullara, zamana vb. Göre kendi alışkanlıklarınızı öğrendiği, böylece parlaklığı zevkinize göre ayarlamayı öğrenen bir öğrenme sistemi. Bu biraz zaman alır ve bir veya iki hafta sabırlı olmanız veya otomatik parlaklık ayarını kullanmamanız gerekir.

Sonunda en iyisine, bataryaya ve hiçbir anlam ifade etmeyen özerkliğine sahibiz. İlk günlerde, hiçbir cihazın kararlı bir özerkliği yoktu. Ek olarak, çoğu amiral gemisi şimdi ve sadece alışkanlıklarınızı öğrenmekle kalmıyor ve pilin özerkliğini iyileştirmek için cihazın tüketimini ayarlıyor. Kendi profilinizi oluşturmak haftalar sürebileceğinden Google Pixel 7 burada da zaman alıyor. O zamana kadar, aynı şeyleri yapsanız bile %20 pil ile 2 saat, hatta 20 dakika kullanım elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz