Kullanım Koşulları

Neydek.com’u ziyaret eden tüm kullanıcılar aşağıda yer alan Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılmaktadır. Neydek bu sayfayı düzenleme hakkını saklı tutar. Bu sayfa güncellenebilir, değiştirilebilir. Ziyaretçiler belirli aralıklarla bu sayfayı ziyaret ederek değişiklikleri takip edebilir.

Neydek.com’da yayınlanan tüm içerik, kaynak gösterilerek yine internet üzerinden yayınlanabilir. Kişisel bloglarınızda Neydek.com içeriklerini kaynak belirterek özgürce kullanabilirsiniz. Kaynak gösterilen ve ticari olmayan tüm kullanımlarda Neydek.com sizden bir hak talep etmez. Neydek.com içeriği Creative Commons lisansı ile de korunmaktadır.

Neydek.com, ziyaretçilerin verilerini saklı tutmaz. İçeriklere yapılan yorumlarda verilen ad, soyad ve internet sitesi bilgileri kullanıcıların doldurduğu şekilde yayınlanır ancak e-posta adresi yayınlanmaz. E-posta adresi, gerektiğinde kullanıcılara cevap vermek için istenmektedir.. Hiç bir şekilde paylaşılmaz, ticari amaçla kullanılmaz. Neydek.com, e-posta ve IP bilgilerini saklı tutar.

Yayınlanan içerikler zaman içerisinde güncelliğini yitirmiş olabilir. Neydek.com, içeriklerin doğruluğunu ve/veya değişmezliğini taahhüt etmemektedir.

Site içerisindeki içeriklere yapılan yorumlar, direkt olarak yayına alınmaz, denetlemeye tabidir. Yorumlar argo ve/veya hakaret içerikli değilse yayına alınır.