Rüyada kelebek görmek nedir? (Anne adayı iseniz…)

155
Rüyada kelebek görmek
Rüyada kelebek görmek

Güzel ve kırılgan olan kelebek, insanların ruhsal yaşamını ve zihnini sunar. Eski Yunanca’da ‘akıl’ kelimesi ‘kelebek’ ve ‘ruh’ anlamına gelir. Kelebek kozadan çıkmak zorunda olduğu için rüya tabirlerinde yeniden doğuş anlamını da taşır. Ayrıca rüyada kelebek görmek statü ve aşkla da alakalıdır.

RÜYADA KELEBEK GÖRMEK ANLAMI VE YORUMLARI

Bir bahçede dans eden bir kelebek hakkındaki rüya, konfor ve lüks içinde yaşayacağınızı veya neşeli bir şeyler yaşayacağınızı tahmin eder. Örneğin Bay veya Bayan Hakkınızla bir gezinti sırasında tesadüfen tanışın ve ilk görüşte aşık olun. Rüyada uçan kelebek görmek, aileniz için mutlu bir olaya işaret eder ve ailenizle mutlu günlerin tadını çıkaracaksınız. Anne adayı iseniz, rüyada birden fazla uçan kelebek görmek, bir kız bebeğiniz olacağına işaret eder.

Rüyada kelebeğin üzerine düştüğünü görmek, terfi alacağınıza işaret eder. Rüyada kelebek kafanıza veya şapkanıza düşerse, büyük bir terfi alabilir veya bol para kazanarak milyoner olabilirsiniz. Kelebek omzunuza veya eteğinize düşerse, birileri tarafından rahatsız edilmeniz veya rahatsız edilmeniz kötü bir alamettir.

Rüyada havada dans eden bir kelebek olduğunu gördüyseniz, mükemmel performansınız veya işiniz nedeniyle yaygın bir üne kavuşacağınıza delalettir.

Rüyada kanadı kırık bir kelebek görmek, en alt noktaya düşeceğinizi ve depresyona gireceğinizi ve hüsrana uğrayacağınızı gösterir. Gerçekte, iş kaybına uğrayabilir veya hastalanıp zihinsel işkenceye maruz kalabilirsiniz.

Ateşe uçan bir kelebek hakkındaki rüya, aksiliklere maruz kalabileceğinizi veya bir rakip tarafından yenilebileceğinizi öngörür.

Ölü ya da yaralı bir kelebek hakkındaki rüya, karınız için uğursuz bir şey ya da metresinizle bir çatışma anlamına gelir.

Erkek iseniz, rüyada kelebek yakalamanız, sevdiğiniz kadınla evleneceğiniz anlamına gelir; kelebeği yakaladıysanız ama yine uçup gittiyse, ilişkinizin bir yere varmayacağına ve sevdiğiniz kişinin başka biriyle evleneceğine delalettir.

Rüyada kelebek yakalarken düştüğünü görmek, saçma sapan bir fikri gerçekleştirmek için enerji ve malzeme harcayacağınıza delalettir.

Size uçan siyah kelebeklerle ilgili rüya, hayattaki belirli bir değişikliğin iyi bir işareti, belki de karşı cinsle iyi şanslar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz