Rüyada kedi görmek nedir? (Kedi rüyası anlamları ve yorumu)

127
Rüyada kedi görmek nedir? (Kedi rüyası anlamları ve yorumu)
Rüyada kedi görmek nedir? (Kedi rüyası anlamları ve yorumu)

Kedi genellikle bilinçaltımızda belirir ve genellikle belirli bir karakter veya insanı, özellikle de kadını sembolize eder. Kediler tembel, güzel ve sevimli aynı zamanda biraz bencil, çabuk sinirlenen, açgözlü, uykucu ve kurnazdır ama insanlar tarafından sevilirler. Kedilerin köleliği köpeklerinkinden farklıdır. Köpek sahibine sadıkken kedi sadık değildir. Bu nedenle, kedi ile ilgili rüyalar, karakterinizin eleştirilebileceğine veya birisi tarafından nefret edildiğinize veya malınızın çalınacağına işaret eder.

Kedi İle İlgili Rüyaların Anlamı ve Yorumu

Doğu geleneklerinde kediyi rüyada görmek hayırlıdır ama rüyada kedi fareye çok yakınsa, yani sözde “kedi ve farenin birlikte uyuması” uğursuz olur. Genellikle görevlerinizi yerine getirmediğinizi ve suistimal ve görevi kötüye kullanmaktan şüphelenildiğinizi ima eder.

Bir kediyi öldürmeyi veya götürmeyi hayal etmek, talihsizliğe işaret eder. Rüyada kedinin size saldırması, rakibinizin itibarınızı karalamak ve size mal kaybı getirmek için her şeyi yapacağı anlamına gelir. Ancak kediyi başarılı bir şekilde kovarsanız, büyük engelleri aşacağınız ve sonunda hem şöhret hem de zenginlik kazanacağınız anlamına gelir.

1. Evli değilseniz, bir kedi hakkında rüya görüyorsanız, istikrarsız ilişki gibi duygusal sorunlarınız olacağı anlamına gelir.
2. Rüyada kedi görmek, evli bir kadınsanız, aile içi anlaşmazlıklara veya evlilik hayatından bıktığınıza, hayatta tutku eksikliği hissettiğinize ve bu kadar sade bir hayat yaşamak istemediğinize işaret eder.
3. Rüyada kedi görmek, anne adayı iseniz sağlıklı ve sevimli bir kız çocuğu dünyaya getireceğinize delalettir.
5. Rüyada temiz kedi görmek, iyi şansı simgeliyor ve her şey seninle iyi gidecek.
6. Rüyada kirli köpek görmek, uğursuzluğa işaret eder ve beslenmenize daha fazla dikkat etmelisiniz ve kapalı bir ağzın sinekleri yakalamadığını unutmayın.

Kedi Dövmek

Rüyada kedi yakalamak , bir hırsızın veya haydutun evinize gireceğine ancak kayıp yaşamayacağınız ve hırsız veya haydutun yakalanacağına delalettir.
Bir kediyi dövmeyi hayal etmek, aldatıcı numaralara aldanmayacağınız ve sahtekarlığın arkasını göreceğiniz anlamına gelir.

Bir kediyi sebepsiz yere dövmek, bir düşman edineceğinize ve daha hoşgörülü olmanızı ve başkalarıyla tartışmaktan kaçınmanızı hatırlatır.

Kedi Tutmak

Rüyada kedi beslemek, para kazanacağınıza veya hastalıktan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada kedi beslemek isteyen bir hastaysanız, iyileşeceğinize ve hastalıktan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada kedi beslemek isteyen bir kadınsanız, iyi ya da kötü beklenmedik olaylarla karşılaşabileceğinize delalettir.

Çığlık Atan Bir Kedi

Çığlık atan veya miyavlayan bir kediyi hayal etmek, sözde arkadaşın tüm söz ve hilelerle size zarar vermeye çalıştığını gösterir.

Rüyada miyavlayan kedi görmek, anne adayı iseniz, dışarı çıkarken dikkatli olmanız ve kazalara dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır.

Rüyada miyavlayan bir kedi görmek, aşktaki gizli rakibin erkek arkadaşın için rekabet etme şansı aramak için açgözlü bir şekilde baktığı anlamına gelir.

Yakınlarda miyavlayan terk edilmiş bir kediyi hayal etmek, servet için şansın azaldığına işaret eder ve alışveriş arzunuzu kontrol etmeniz ve akıllıca harcamanız gerektiğini hatırlatır.

Bir Kedi Tarafından Isırıldı

Rüyada kedi ısırdığını görmek, etrafınızda kötü adamlar olduğu anlamına gelir ve etrafınızdaki arkadaşlar konusunda dikkatli olmanızı hatırlatır.

Rüyada neredeyse bir kedi tarafından ısırıldığını görmek, hayattaki veya işteki güçlü rakibinize, ancak sonunda onu yeneceğinize işaret eder.

Ölü Bir Kedi

Ölü bir kedi hakkında rüya görmek, son zamanlarda moralinizin bozuk olduğunu veya karşı konulamaz bir şekilde bir şeye bağımlı olduğunuzu gösterir.

Aşık olduysanız ve rüyanızda ölü bir kedi gördüyseniz, bu size artık ayrılmanın acısını çekmemeniz gerektiğini hatırlatır.

Evliyseniz ve rüyada ölü bir kedi gördüyseniz, aile üyelerinin bir konuda farklı görüşlerden kaynaklanan anlaşmazlıkları olacağına ve zamanında iletişim kurmanız gerektiğine işaret eder.

Konuşan Kedi

Rüyada konuşan kedi görmek, rakibin yakında size bir saldırı başlatacağına ve bunu dikkatli bir şekilde halletmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada konuşan kedi gören bir erkek iseniz , kariyerinizde zorlu bir rakibiniz olacağına ve sakin olmanız gerektiğine işaret eder.

Konuşan bir kedi hayal eden bir iş adamıysanız, bu, son iş durumunun olumsuz olduğu ve önemli bir kayıptan kaçınmak için dikkatli bir şekilde yatırım yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Birden Çok Kedi

Rüyada birden fazla kedi gören bir erkekseniz, büyük bir baskı altında olduğunuzu ve kendinizi yorgun hissettiğinizi gösterir, bu nedenle yeterince dinlenmeniz gerekir.

Rüyada birden fazla kedi gören bir kadınsanız, yakın zamanda eşinizle sorunlar yaşayacağınıza ve ailede huzurun en değerli şey olduğunu hatırlamalı ve asla önemsiz konularda tartışmamalısınız.

Kediler Ve Diğer Hayvanlar

Bir kedinin fare veya kuş yakaladığını hayal etmek hayırlıdır ve rakiplerinizin Kilkenny kedileri gibi savaşacağına ve hiçbir şey yapmadan fayda sağlayabileceğinize işaret eder.

Bir yılanla barış içinde yaşayan bir kedi hayal etmek, kızgın bir kavganın başlangıcına işaret eder.

Rüyada kedinin yılanla kavga ettiğini görmek, bütün felaketlerin geçeceğine işaret eder.

Bir kedinin bir papağana saldırdığını hayal etmek, nihai zaferi elde etmek için rakibinizi geride bırakacağınızı gösterir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz