Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaRüya TabirleriRüyada silah görmek nedir?

Rüyada silah görmek nedir?

Silahlar, insanın en tartışmalı icatlarından biridir. Sahibi can alma ve böylece iradesini zorla dayatma gücüne sahip olduğundan silahın kendisi otoriteyi, boyun eğmeyi ve gücü sembolize eder.

Tahmin edilebileceği gibi, çoğu durumda hayalperest, rüyada silah görmek bir kavga alâmeti olarak yorumlar. Toplanmış çok sayıda silah görürseniz, bu rüya genellikle akrabaları ve/veya arkadaşları ile kavga edeceği anlamına gelir .

Rüyada elinde silah veya silah tutan birini görmek, sizin karar verme gücünüzün olmadığı ancak bir başkasının size iradesini dayatacağı nahoş durumlara girdiğinize veya yakında kalacağınıza delalettir. Silah tutan kişi biliniyorsa, rüya kavga edeceğiniz anlamına gelebilir.

Öte yandan, elinizde bir silah tuttuğunuzu hayal ediyorsanız, bu muhtemelen hayatınızın kontrolünün sizde olduğu ve hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı bildiğiniz anlamına gelir. Benzer bir yoruma göre, bu rüya zaferlerin, şereflerin, iyi bir itibarın ve sosyal yükselişin habercisidir.

Müştereklerle ilgilenenler için, örn. politika ile kendilerinin silah tuttuklari rüya, dunyadan bir basari ve sempati isareti olarak kabul edilir.

Bununla birlikte, alternatif olarak, silah tuttuğunuz rüya, inatçı olduğunuz, başkalarının fikrini dinlemediğiniz ve yine de hiçbir şeyi hesaba katmadan istediğinizi yaptığınız anlamına gelebilir. Ve bu beklediğinizden daha ters bir etkiye sahip olabilir.

Rüyada eski bir tabanca ya da tabancalar ya da paslı bir tabanca görmek, genellikle zihinsel ve fiziksel yorgunluğa işaret olarak yorumlanır. Aynı rüya, ölüm ve genellikle ailede hoş olmayan bir kayıp anlamına da gelebilir .

Ayrıca, fırlatılan silahları veya çalışmayan kırık bir silah görürseniz, bu, verdiğiniz bazı kararların doğru olmadığının ve sonunda kontrolü kaybedeceğinizin habercisi olarak kabul edilir. Girişimciler için kırık silah rüyası, mali sorunlara işaret edebilir. Kadınlar için bu rüya aynı zamanda romantik bir hayal kırıklığı anlamına da gelebilir. Genellikle fırlatılan silahlar kontrol kaybını gösterir.

Duvarda asılı silahlar görürseniz, bu sosyal tanınmanın bir işaretidir.

Rüyada birisinin sizi silahla tehdit ettiğini gördüyseniz, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Kendinizi bir silahla yaraladığınızı gördüğünüz rüya aynı yoruma sahiptir. Genellikle bir hastalığın habercisi olarak kabul edilir .

Bir kadın için rüyada silah görmek, genellikle bir aşk ilişkisi veya evlilik anlamına gelir . Ancak sonu pek iyi olmayacak aşklara delalet edebilir. Bir başka yoruma göre ise genç bir kadının rüyada silah görmesi, evleneceği fakat işlerin yolunda gitmeyeceğine işarettir.

Son olarak, silahlı bir asker hayal ediyorsanız, bu bir koruma işareti olarak kabul edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Başlıklar