WhatsApp güncellemeleri: Yeni özellik geliyor

141
WhatsApp güncellemeleri
WhatsApp güncellemeleri
Bu yılın başlarında WABeta, kullanıcıların durum güncellemelerine emoji kullanarak yanıt vermelerini sağlayacak “durum güncellemelerine hızlı yanıt verme” adlı yeni bir WhatsApp özelliği keşfetti.

WhatsApp‘ın nihayet aynı özelliği Android uygulamasına eklemek için çalıştığını ortaya koyan Android 2.2.2.6.10 için en son WhatsApp beta güncellemesi sayesinde, özellik WhatsApp Desktop beta’nın geliştirilmesi sırasında keşfedildi.

Bir ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, WhatsApp, kullanıcıların durum güncellemelerine yanıt vermek için kullanabilecekleri sekiz emoji (????????) eklemeyi planlıyor. Bir durum güncellemesini yanıtlamanızın ardından, emoji alıcıya gönderilir ve konuşma içinde bir durum yanıtı olarak görünür. Ayrıca, bu özelliğin yayın tarihi henüz geliştirme aşamasında olduğu için şu anda bilinmiyor.

Ayrıca WhatsApp güncellemeleri, geçen hafta Microsoft Store’da yayınlanan Windows masaüstü uygulamasının beta sürümü için güncellenmiş bir galeri görünümü sunuyor. Kullanımı oldukça güvenilir olan yenilenmiş galeri görünümü, WhatsApp Desktop’ta (uygulamanın Electron sürümü) tanıtılana çok benzer.

Birkaç beta testçisi, uygulamanın daha hızlı çalıştığını ve sık kullanılan etiketlerin masaüstü istemcisi ile telefon uygulaması arasında senkronize edildiğini de doğruladı. WhatsApp’ın en son beta sürümünü Microsoft Store’dan indiren kullanıcılar, yenilenen galeri görünümüne erişebilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz