iOS güncellemeleri: Apple 16.0.2’yi yayınladı

161
iOS güncellemeleri
iOS güncellemeleri

Apple, geçen hafta iOS 16 güncellemesini yayınladı ve hatta iPhone 14 ve iPhone 14 Pro kullanıcıları için iMessage ve FaceTime etkinleştirme sorunlarını ve diğer bazı hata düzeltmelerini düzeltmek için küçük bir iOS 16.0.1 güncellemesi yayınladı.

Şimdi, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te Snapchat, TikTok ve Instagram gibi üçüncü taraf uygulamalarda kamera titremesine neden olan bulanık fotoğraflara neden olan hatayı düzelten iOS 16.0.2 güncellemesini yayınladı.

Güncelleme ayrıca kurulum sırasındaki siyah ekran sorununu, kopyala ve yapıştır izinleri sorununu ve daha fazlasını düzeltir. Aşağıda tam değişiklik günlüğünü görebilirsiniz.

Apple kısa süre önce birkaç yeni özellikle birlikte iOS 16.1 beta sürümünü yayınladı, bu nedenle bu kararlı sürümün yakında kullanıma sunulmasını bekleyebiliriz.
  • iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te bazı üçüncü taraf uygulamalarla çekim yaparken kamera titreyebilir ve fotoğrafların bulanık olmasına neden olabilir
  • Cihaz kurulumu sırasında ekran tamamen siyah görünebilir
  • Uygulamalar arasında kopyala ve yapıştır, izin isteminin beklenenden daha fazla görünmesine neden olabilir
  • Yeniden başlattıktan sonra VoiceOver kullanılamayabilir
  • Servis yapıldıktan sonra bazı iPhone X, iPhone XR ve iPhone 11 ekranlarında dokunmatik girişin yanıt vermemesi sorununu giderir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz